Upravit stránku

TEPfactor prodal franšízu do Dubaje a KR REAL vyváží do Číny a Vietnamu

obrazek-k-novince
TEPfactor prodal první franšízu svého zábavního konceptu TEPfactor do města snů. Brány nového centra v Dubaji se otevřou na jaře tohoto roku a společnost už jedná s dalšími zájemci. Například z Německa, Itálie, Švýcarska či Španělska. Svou druhou emisi dluhopisů umístil na portál výrobce bezlepkových produktů z ovesných BIO vloček, které si získávají oblibu celého světa. Jeho dluhopisy s výnosem 9,3 % objednáte zde.

Dubaj otevře první franšízu TEPfactoru

Adrenalinová týmová hra pro rodiny a firmy inspirovaná Pevností Boyard se rozrůstá do zahraničí. Na jaře se otevřou brány první franšízi v nejmodernějším městě planety, kterou by hned koncem léta měla následovat druhá v Polsku.

„Naše hra vzbuzuje velký zájem v zahraničí. První lokací, kam se náš koncept rozšíří, je Dubaj. V současné době jsme ve fází stavebních příprav, do Dubaje už dorazily kontejnery s potřebných vybavením," říká ředitel společnosti, která již jedná s dalšími zájemci o franšízu z Německa, Itálie, Švýcarska a Španělska, Jan Daneš. Na růstu TEPfactoru se můžete podílet nákupem jeho dluhopisů.

„Adrenalinová zábava je moderní záležitostí pro jednotlivce i velké korporace, stává se tím pádem zajímavou investiční příležitostí. Dluhopisy jsou oblíbenou a stále častěji vyhledávanou cestou, jak získat potřebné finance na firemní růst. A pro veřejnost jde o smysluplný způsob, jak lépe vydělat na svých úsporách,“ dodává Daneš.

Zdroj: Top Franchising

Poptávka roste, KR REAL navyšuje výrobu

Výrobce bezlepkových produktů z ovesných BIO vloček, které se prodávají v deseti zemích Evropy a nově také v zemích bývalé Jugoslávie, Číně a Vietnamu, vydal druhou emisi dluhopisů. Jeden lyofilizátor už rostoucí poptávce nestačí.

V únoru se navíc KR REAL se svými výrobky zúčastní nejprestižnějšího BIO FOOD veletrhu na světě v Norimberku, díky čemuž se objem zakázek pravděpodobně ještě zvýší. Proto se společnost znovu uchýlila k emisi korporátních dluhopisů. A stejně jako loni v objemu 12 milionů korun, které vyprodala během pouhých 13 dnů. Objednat je můžete prostřednictvím tohoto formuláře.

Dluhopisy jsou zajištěny movitým i nemovitým majetkem ve vlastnictví Emitenta v celkové hodnotě 31 milionů korun a zásobami v hodnotě 4,5 milionu. KR REAL také nedávno navýšil základní kapitál na 2 miliony  v tomto roce očekává obrat na úrovni 80 milionů. Jeho 100% vlastníkem je společnost MESAVERDE se základním kapitálem 4,6 milionů.

Zdroj: Centrum Dluhopisů