Upravit stránku

VÁNOČNÍ AKCE: Zlaté cihly, procenta navíc, vouchery a jiné dárečky

vanocni-akce-dluhopisy.cz
Všichni emitenti si jsou dobře vědomi, že svého růstu a úspěchů dosáhli z velké části díky vám, a rozhodli se před Vánocemi trochu odvděčit. Někteří z nich (například Česká Whisky) již poslali své vánoční balíčky poštou na adresy všech svých investorů, jiní přidávají dárky až k dalšímu nákupu. O svátcích tak můžete vybírat třeba mezi zlatými cihličkami, adrenalinovými vouchery nebo vyšším zhodnocením... Šťastné a veselé.

Štěpánek rozdává zlaté cihličky

Majitel autobazaru ŠtěpánekAuto a leasingové společnosti Creditmall Petr Štěpánek si pro investory připravil roztomilý vánoční dárek. Ke každému dluhopisu přidá gramovou zlatou cihličku v hodnotě 1600 korun.

Jedná se v podstatě o cca 2,2% navýšení výnosu, které zvlášť před Vánocemi potěší. Výnosy slouží k rozšíření flotily vozidel určených pro širokou klientelu zájemců o operativní leasing a objednáte je zde. Creditmall čerpá z 50tisícové databáze prověřených zákazníků ŠtěpánekAuto a její kapitál je 21 milionů.

Zdroj: Centrum Dluhopisů

Adrenalinové vouchery do TEPfactoru

Ke každým dvěma dluhopisům TEPfaktor 2. 7/2020 nyní dostanete voucher na vstup do "české Pevnosti Boyard" v hodnotě 600 korun. Dluhopisy ve jmenovité hodnotě 50 tisíc korun vynáší 7 % ročně a jsou splatné za tři roky.

TEPfactor je dobrodružná hra, zaměřená na týmovou spolupráci, adrenalin a zábavu, za pět let zocelila přes 200 tisíc nadšenců a utužila tisíce kolektivů. Díky profesionálnímu cateringu je také ideálním místem pro firemní akce a rodinné i školní výlety.

Zdroj: Centrum Dluhopisů


Procento navíc od KRC partners

Z emise dluhopisů KRC partners zbývá posledních 600 tisíc korun, a tak je pro maximálně dva investory připravena zajímavá vánoční akce.

Při objednávce od 300 tisíc korun výše získají maximálně dva nejrychlejší investoři jedno procento ročního výnosu navíc.

KRC partners cítí další potenciál k růstu a chtějí přefinancovat úvěr, který jim před lety umožnil stát se tím, čím dnes jsou, snížit náklady na jeho správu o 30 % a investovat ušetřené peníze zpět do svého podnikání.

Chci objednat dluhopisy KRC partners

Hypoteční kancelář odpouští AÚV a přidává procenta

Hypoteční kancelář odpouští všem investorům AÚV, přidává 0,8 % a podle nakoupeného objemu pak nabízí ještě následující zvýhodnění:

  • Při nákupu od 200.000 Kč přidává 0,5 %, tj. celkem 6,3 % p.a.
  • Při nákupu od 500.000 Kč přidává 1,2 %, tj. celkem 7,0 % p.a.
  • A při nákupu od 1.200.000 Kč přidává 2,4 %, tj. celkem 8,2 % p.a.

Zbývá jen 3,4 milionu a akce platí do 31. 12. 2017, kdy se emise uzavírá.

Chci objednat dluhopisy Hypoteční kanceláře