Upravit stránku

Skupina JNCG vydává dluhopisy na rozšíření realitního portfolia

obrazek-k-clanku

Finanční skupina JNCG oznámila spolupráci s inzertním portálem Dluhopisy.cz. Nově zde bude nabízet své dluhopisy, které využije k rozšíření svého nemovitostního portfolia určeného k dlouhodobému pronájmu.

JNCG Real Esteta a.s. se specializuje na nákup nemovitostí s právními vadami, které po vypořádání zařadí do svého realitního portfolia. To aktuálně čítá dvanáct nemovitostí v celkové hodnotě přes 25 milionů a dosahuje výnosu 15,5 %.

Kromě nákupu nových nemovitostí získá JNCG spoluprací s portálem Dluhopisy.cz možnost optimalizovat náklady na marketing, posílí akvizici nových investorů a rozšíří svou působnost na trhu. Vzájemná spolupráce navíc potvrzuje dlouhodobou kredibilitu finanční skupiny JNCG.

Na trh s firemními dluhopisy vstupuje JNCG v době, kdy je příliv peněz od drobných investorů do dluhopisových fondů nejsilnější za posledních třicet let.

Vysoká inflace totiž vyhnala výnosy dluhopisů do nevídaných výšin a investoři chtějí využít jedinečné možnosti zafixovat si vysoké výnosy na několik let dopředu. V případě dluhopisů JNCG až do roku 2025.

Při investici vyšší než 500 tisíc korun navíc získají investoři zajištění zástavou zapsanou v katastru nemovitostí, která v podstatě odstraňuje veškerá rizika spojená s investicí do dluhopisů.

V případě jakýchkoli problémů totiž investor automaticky získá podíl na nemovitosti v hodnotě své investice, který může okamžitě zpeněžit.