Upravit stránku

AKCE: MAURICE vrací daň, 2M dává tisícovku a KRC přidává procento

akční dluhopisy říjen 2017
Přinášíme aktuální souhrn akcí na našem portále.

Maurice vrací daň

Dluhopisy MAURICE I. společnosti MAURICE Bohemia nyní nakoupíte bez daně, respektive vám ji emitent vrátí při výplatě prvních výnosů. Akce platí od 15. 9. do 19. 10. 2017 a vztahuje se pouze na první výnosové období.

Výnosy z emise použije společnosti MAURICE Bohemia na financování výstavby ekologických dřevostaveb v Německu, kde plánuje pomocí již nasmlouvaných zakázek nastartovat expanzi na německý a rakouský trh. První domy už jsou prodány a můžete se na ně podívat v aktualitách emise.

Chci objednat dluhopisy MAURICE I.

Tisícovka od 2M INVEST

Z emise společnosti 2M INVEST zbývá posledních deset dluhopisů, a tak se je emitent rozhodl zatraktivnit snížením aktuální ceny. Dluhopisy nyní zakoupíte jen za 99 tisíc korun, ale při jejich splatnosti dostanete zpět celých 100 tisíc.

Emise dluhopisů zajišťuje financování nových developerských projektů společnosti v jí dobře známých lokalitách. V současné době je to třeba výstavba dvou moderních domů v Hybrálci na Vysočně, jejichž vizualizace si můžete prohlédnout v aktualitách emise.

Chci objednat Realitní dluhopisy


Procento navíc od KRC partners

Z emise dluhopisů KRC partners zbývá posledních 800 tisíc korun, a tak je pro maximálně dva investory připravena skvělá akce. Při objednávce nad 300 tisíc korun získáte jedno procento ročního výnosu navíc.

KRC partners cítí další potenciál k růstu a chtějí přefinancovat úvěr, který jim před lety umožnil stát se tím, čím dnes jsou, snížit náklady na jeho správu o 30 % a investovat ušetřené peníze zpět do svého podnikání.

Chci objednat dluhopisy KRC partners

Společnost I.G.G zvýšila výnos

Společnost Invest Gates Group zvýšila výnos svých dluhopisů I.G.G METAL o 2 procenta na 8 %, aby je v očích investorů zatraktivnila. Lhůta pro upisování dluhopisů totiž trvá už jen do konce listopadu.

Výnosy z emise použije Invest Gates Group na nákup hutního materiálu, jehož prodej je jednou ze základních podnikatelských činností společnosti, která příští rok oslaví už 10 let na trhu a jejíž roční obrat přesahuje 50 milionů korun.

Chci objednat dluhopisy I.G.G METAL