Upravit stránku

FOTOGALERIE: ABC Služby vyprodány. Prohlédněte si jejich výsledky

ABC Služby kompletně vyprodaly a uzavřely svou desetimilionovou emisi dluhopisů vypsanou za účelem financování zakázky dřevostaveb v Německu. V aktualizované galerii se můžete podívat, jak se jim realizace jejich záměru zatím daří.

5. 6. 2017 – Po realizaci první moderní stavby (první foto v galerii níže) nastal v Německu doslova boom těchto domků, které spolehlivě poslouží jako stylové zahradní kanceláře, malé showroomy, kavárničky, sklady či jiné přenosné multifunkční prostory. Jejich prodejní cena se pohybuje nad hranicí 100 tisíc eur. V současné chvíli jsou dostavěny dvě takové kanceláře v bavorském Passau (fotografie 2 a 3) a dva větší rodinné domy (fotografie 4, 5 a 6). Dalších osmnáct nasmlouvaných staveb na sebe nenechá dlouho čekat.

Počet zaměstnanců společnosti ABC Služby vzrostl z patnácti v době vypsání emise na současných třicet šest.

1
2
25. 4. 2017 – Je to teprve dva měsíce, co jsme na portále spustili inzerci dluhopisů společnosti ABC Služby, a za tu dobu se prodalo již přes 300 dluhopisů v celkové hodnotě 8 milionů korun. Díky takové rychlosti se mohly ABC Služby téměř okamžitě vrhnout na realizaci svého záměru – výstavbu dřevostaveb na jihu Německa, nedaleko Bodamského jezera, kde mají nasmlouvané zakázky v celkové hodnotě přesahující jeden milion eur.
1
2
3