Upravit stránku

Vánoční akce: NOBO Holding, Respilon i Apartmány dávají tisícové slevy

obrazek-k-novince
I Letos si mnozí emitenti připravili pro své investory hezké vánoční dárky. Vedle sušeného ovoce od KR REAL, které nyní k dluhopisům přibaluje Nobo Holding, v jehož hale KR REAL vyrábí kelímky, jde i o slevy v řádech tisíců korun.

Tisícovka od NOBO Holdingu

Dluhopisy společnosti NOBO Holding slouží k nákupu a rekonstrukci výrobní haly a činžovního domu v Přerově, kde už společnost jednu nemovitost pronajímá.

Do konce roku máte možnost dluhopisy pořídit se slevou 1 000 Kč za každý, což odpovídá výnosu 9 %, a k tomu získat sušené ovoce od KR REAL jako dárek.

Dluhopisy můžete objednávat zde.

Tři tisíce od Respilonu

Respilon získal k distribuci okenních sítí proti smogu jednoho z největších hráčů v poskytování nebankovních půjček na světě – Home Credit. Cílem spolupráce je umožnit lidem s průměrným příjmem získat neomezený program ochrany domova před znečištěným vzduchem.

Dluhopisy, které to všechno umožní, nyní můžete nakoupit ve skvělé akci. Při nákupu 3 a více kusů získáte slevu nejméně 6 000 Kč, což odpovídá výnosu 8,7 %. Ale jen do 20. 12. 2019.

Dluhopisy můžete objednávat zde.

+ 0,80 % v Březinách

Dluhopisy slouží k nákupu nemovitosti v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy a její kompletní přeměně na nadstandardní apartmány pro rodiny s dětmi.

Původní výnos dluhopisů činil 7,8 %, ale nově Emitent nabízí 8,6 %. V rámci vánoční nadílky tedy investorům přidal 0,8 %

Dluhopisy můžete objednávat zde.

+ 0,95 % a sleva v Apartmánech

Pavel Prachař už v centru Prahy pronajímá pět bytů. Nyní chce s pomocí dluhopisů koupit další dva. Na oba už uzavřel rezervační smlouvy, složil zálohy a od České spořitelny získal úvěry na dofinancování. Více než 2 miliony uhradí z vlastních zdrojů.

Emitent dnes zvýšil výnos z původních 7,25 % na 8,20 % a zároveň si pro prvních 20 investorů připravil vánoční dárek. Při objednávce 3 a více kusů získáte na každý dluhopis slevu 900 Kč.

Dluhopisy můžete objednávat zde.