Upravit stránku

Dluhopisy SENSE čistí vzduch a IPS hlídá Karlovku i Ruzyni. Dvořák vyprodán!

obrazek-k-novince
Jaroslav Dvořák vyprodal celou 10milionovou emisi ke svému překvapení během pouhých šesti dnů a i s novými zaměstnanci se může pustit do těžby. Capital for you hlásí dalších pět rezervací a poslední volný dům v Liblicích, SENSE Vital Air shání peníze na jediné interiérové čističky vzduchu, které se vyrábí kompletně v Česku, a IPS koupilo podíl v jedné z největších administrativních budov v Ústí nad Labem.

Dvořákova 10milionová emise vyprodána za 6 dní

Dřevovýroba Dvořák přistoupila k emisi korporátních dluhopisů podruhé za poslední rok a po skvělé loňské zkušenosti je znovu umístila na inzertní portál Dluhopisy.cz.

Veškeré dluhopisy z novoroční emise o objemu 6 milionů korun byly vyprodány už ve středu 3. ledna a Jaroslav Dvořák proto neváhal využít navýšení na 10 milionů. Tyto 4 miliony doprodal během následujících dvou dnů a získané peníze využije k těžbě dřeva z lesů poničených říjnovou vichřicí. Investoři během následujících dvou let získají 18 %.

Zdroj: Centrum Dluhopisů

Capital for you přijal další rezervace na domy

Společnost Capital for you, která s pomocí dluhopisů inzerovaných na portále Dluhopisy.cz realizuje v Českém Brodě developerský projekt Liblice, během prosince přijala dalších 5 rezervací na stavěné domy.

Celkem už je tak rezervováno 11 z 12 řadovek a zbývá poslední. Podobně rychle mizí také volné dluhopisy. Z emise v celkovém objemu 22 milionů už je totiž prodáno přes 85 % a zbývají poslední cca 3 miliony. Jak probíhá samotná výstavba domů, se podíváte v Aktualitách a dluhopisy pak objednáte prostřednictvím tohoto formuláře.

Zdroj: Centrum Dluhopisů


SENSE vybírá peníze na čistší vzduch

Na počátku týdne se na portále objevila zdraví prospěšná příležitost. Společnost SENSE Vital Air totiž potřebuje 5 milionů korun na výrobu 250 kusů interiérových čističek vzduchu, o které již jeví zájem distributoři z Německa.

Kvalita vnitřního ovzduší totiž celosvětově patří mezi 5 největších zdravotních rizik plynoucích z životního prostředí a každoročně zaviní smrt 4,3 milionů lidí. Vzhledem k faktu, že každý druhý Evropan trpí nějakou alergií, dojde také k zahájení masové výroby, ze které Emitent očekává tržby na úrovni 50 milionů korun se ziskem 5,8 milionu už v roce 2019.

Dluhopisy SENSE objednáte zde

Datové centrum IPS zakoupilo potřebné prostory

Společnost Datové centrum IPS z vlastních zdrojů zakoupila podíl v jedné z největších administrativních budov v Ústí nad Labem a chystá se zde naplnit záměr emise dluhopisů.

Tím je výstavba nového datového centra pro uchovávání a správu záznamů z bezpečnostních kamer, které dohlíží třeba na budovy Karlovy univerzity, mladoboleslavské Škodovky, na pražské letiště či obchod a kanceláře MALL.cz. Emitent je součástí skupiny IP Security s 15letou historií a bezmála 100milionovým ročním obratem.

Dluhopisy IPS objednáte zde