Upravit stránku

Čtyři emise minulého týdne a nejvyšší výnosy na portálu

Minulý týden jsme vám přinesli hned čtyři nové emise dluhopisů s několika "nej". Je mezi nimi třeba nejmenší emise v historii portálu s objemem pouhé 4 miliony, které bude co nevidět pryč, a dvě emise s doposud nejvyššími výnosy, které jsme tu měli. Dluhopisy LIPERAS s 9,5% a MAURICE Bohemia s 9,9%. Kvarteto pak po své první úspěšné emisi doplňuje společnost Grosman a Beinhauer SE.

Ekologické dřevostavby v Německu

  • Úrok: 9,9%

Společnost MAURICE Bohemia vypsala pětadvacetimilionovou emisi dluhopisů na profinancování zakázky v Německu, kde má postavit ekologické dřevostavby celkem za 3 miliony eur a v blízké budoucnosti v tom plánuje pokračovat i v Rakousku.

Jmenovitá hodnota dluhopisů je 25 tisíc korun a doba splatnosti 2 roky. Na čtyřech dluhopisech v hodnotě 100 tisíc korun tak vyděláte bez dvou set korun dvacet tisíc (19,8%). Dluhopisy jsou kryté nemovitostmi

Dluhopisy objednáte zde: Dluhopisy MAURICE I.

Tahle emise tu dlouho nevydrží

  • Úrok: 7,0%

Poradenská společnost KRC partners, která se zabývá optimalizací nákupních procesů a v minulosti pomohla ušetřit firmám jako Mountfield, Datart, J&T či Vítkovice STEEL, přistoupila k emisi o objemu 4 miliony korun.

Dluhopisy se jmenovitou hodnotou 50 tisíc korun využije na refinancování stávajícího úvěru a ušetří díky nim 30% nákladů na jeho správu. Investoři odměnou získají 7% ročně po dobu tří let. Celkem tedy své finance zhodnotí o 21%.

Dluhopisy objednáte zde: Dluhopisy KRC partners 7/2020


Vývoj informačního systému

  • Úrok: 9,0%

Společnost Grosman & Beinhauer SE přistoupila již ke druhé emisi inzerované na našem portále. Jejím účelem je dokončení připravovaného informačního systému pro obchodování na mezinárodních finančních trzích, které zajistí emitentovi měsíční tržby ve výši jednoho miliony korun.

Jmenovitá hodnota dluhopisů je 50 tisíc korun a doba splatnosti 2 roky. Na dvou dluhopisech v hodnotě 100 tisíc korun tak vyděláte osmnáct tisíc korun (18%). Dluhopisy jsou kryté majetkem společnosti.

Dluhopisy objednáte zde: Dluhopisy Grosman & Beinhauer SE II

Rozvoj podnikání společnosti LIPERAS

  • Úrok: 9,5%

Šestičlenný tým zkušených profesionálů ze společnosti LIPERAS přistoupil k pětadvacetimilionové emisi dluhopisů na rozvoj svých podnikatelských aktivit v oblastech odkupu pohledávek, stavebních a zemědělských pozemků a nemovitostí.

Jmenovitá hodnota dluhopisů je 25 tisíc korun a doba splatnosti 2 roky. Na čtyřech dluhopisech v hodnotě 100 tisíc korun tak vyděláte devatenáct tisíc korun (19%). Dluhopisy jsou kryté majetkem společnosti.

Dluhopisy objednáte zde: Dluhopisy LIPERAS