Upravit stránku
Představení emitenta
+420 226 257 751

Hypoteční kancelář s.r.o.

Představujeme vám emitenta korporátních dluhopisů, společnost Hypoteční kancelář s.r.o.

Charakteristika společnosti

Hypoteční kancelář s.r.o. je stabilní, ryze česká společnost, s jednoduchou a transparentní vlastnickou strukturou, která se specializuje na zprostředkování financování bydlení pro retailovou klientelu. Součástí filozofie společnosti, která vychází z 12 leté praxe na trhu hypotečních a finančních produktů v České republice i na Slovensku, jsou kromě kvalitního a odborného servisu klientům i další doplňkové služby s hypotékami přímo související. Jako například kompletní portfolio produktů pojištění.

Zkušenosti společnosti sahají až do roku 2003, od kdy se zabýváme zprostředkováním hypotečních úvěrů a jejich doplňkových produktů. S pravidelným každoročním nárůstem vlastního portfolia klientů se v průběhu času ukázaly další zajímavé možnosti rozvoje společnosti. A protože se specializujeme na financování bydlení pro fyzické osoby, je rozšíření aktivit směrem do realitní činnosti zcela logickým a přirozeným krokem.

hypotecni-kancelar-lodka

Realizované projekty

  • Hypoteční kancelář se podílí na provozu úspěšného internetového portálu Hypoteční kalkulačka, který umožňuje návštěvníkům objektivní srovnání reálných parametrů hypoték na jednom místě a z pohodlí domova či kanceláře.

Dokumenty ke stažení

Registrace ČNBpdf

pro hypoteční úvěry v postavení VZ

Registrace ČNBpdf

pro pojištění v postavení PPZ