Upravit stránku

Dluhopisy 2016 - březnové novinky 10. týdne

Téma dluhopisy v 10. březnovém týdnu roku 2016 žádné velké novinky nepřineslo. Zde je tedy alespoň pár důležitých informací od domácích emitentů dluhopisů.

Řádně vyplacené úroky z dluhopisů

Emitent dluhopisů, společnost MARKET BALANCE s.r.o., březnu opět vyplatil měsíční úroky z dluhopisů pro emisi Dluhopis MARKET BALANCE II. 9/18 v řádném termínu.

Platba odešla z účtu emitenta již ve čtvrtek 10.3.2016. Všem investorům byly tedy jejich výnosy připsány na bankovní účty nejpozději druhý pracovní den.

Dle platné legislativy byla emitentem z výnosu stržena srážková daň ve výši 15%. Tato daň byla ve stejném termínu odvedena příslušnému finančnímu úřadu. Všichni investoři obdrželi na své účty již čistý výnos.

Emitent prodloužil lhůtu pro úpis dluhopisů

I druhá novinka tohoto týdne se týká společnosti MARKET BALANCE s.r.o. a její emise dluhopisů Dluhopis MARKET BALANCE II. 9/18, která pomáhá financovat výstavbu menšího polyfunkčního lékařského domu.

Emitent se rozhodl prodloužit emisní lhůtu pro úpis dluhopisů. Dluhopisy z emise Dluhopis MARKET BALANCE II. 9/18 je nyní možné nakupovat až do 30.11.2016, nebo do celkového vyprodání emise dluhopisů.