Upravit stránku

Nejvyšší výnos! Alemar Food Group nabízí 12,15 % ročně na posledních 25 kusů

obrazek-k-clanku
Alemar Food Group potřebuje v co nejkratším čase vybrat co nejvíc peněz. Přichází proto se super akcí, která zvýší výnos vaší investice na 12,15 % ročně! Jak ji využít?

Protože potřebuje co nejrychleji pořídit nové technologie k uspokojení rostoucí poptávky (sjednané na úspěšném veletrhu Interzoo) a zároveň vyplatit nemovitosti sloužící k podnikání, nabízí na nákup svých dluhopisů slevu 1 200 Kč.

Ta v praxi znamená, že se reálný výnos investice vyšplhá na 12,15 % ročně, což je nejvíc v historii portálu Dluhopisy.cz.

Jedinou podmínkou k získání takto zvýhodněných dluhopisů je nakoupit je mezi prvními. To znamená v prvních dnech od pondělí 27. června, kdy se akce spouští.

Celkový objem akčních dluhopisů je totiž omezen na 8 milionů, což vzhledem k výši výnosu a atraktivity firmy, o které v minulém týdnu psal i český Forbes, může trvat jen několik málo dní.

Aktualizace: Vyprodáno

Dluhopisy slouží k vytvoření jednoho z nejvýznamnějších holdingů v oblasti zpracování, sterilizace a obchodování s masem pro lidi i pro psy v regionu.

Jeho nedílnou součástí bude i společnost Martypet, která na trhu působí už 20 let a která se díky unikátní technologii výroby konzerv bez použití želatiny dostala do listingu předních obchodníků jako Rohlík, Alza nebo Hornbach a vyváží své produkty do celé Evropy a několika zemí Asie.

Všechny akční dluhopisy byly vyprodány.